سرخط خبرها

معرفی خدمات

باسلام خدمت بازدید کننده گرامی

شرکت درب سازان،  به مدد پرسنل فنی و پرتلاش و با توجه به واردات و نصب برترین برندهای اروپائی و جهانی موفق شد تا هر روز به مشترکان خود افزوده و رضایت مندی لازم را کسب نماید. در ادامه به تعدادی از محصولات و خدمات فنی شرکت اشاره می کنیم .

– درب اتوماتیک شیشه ای

شامل : درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک کرکره ای ، درب اتوماتیک پارکینگ ، راهبند ، رزرو پارکینگ و غیره . . .

– دوربین مدار بسته

شامل : دوربین های مداربسته صنعتی متحرک و ثابت ، انتقال تصاویر از طریق اینترنت و خطوط پرسرعت ، ضبط و مونیتورینگ سیستم های نظارت الکترونیکی ، دوربین مداربسته بیسیم ، دوربین مداربسته تحت شبکه و آی پی و غیره . . .

– آیفون تصویری

انواع آیفون های تصویری و سیاه و سفید مجهز به ضبط تصویر و صدا ، آیفون های تصویری دارای سیستم تلفن کننده و دوربین دید در شب و کیفیت HD و . . .

– اعلام حریق و اطفاء حریق

سیستم های فایرآلارم یا اعلام و اطفاء حریق دودی ، گازی ، حرارتی و ترکیبی مجهز به خروجی اطفاء برای خاموش کردن آتش و مجهز به دیالر تلفن ، اجرای لوله کشی و سیستم اطفاء حریق با توجه به جدیدترین متدها و استانداردهای جهانی . . .

کلیه محصولات این شرکت دارای استانداردهای جهانی و همچنین تائیدیه نظام کنترل کیفیت اروپا می باشد. مهمترین ویژگی این شرکت ، دارا بودن واحدی متخصص ، جهت ارائه کلیه خدمات فنی مهندسی به مشتریان گرامی می باشد.